Stron: 5938, Stron oczekujących: 523, Gości online: 36, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Agencje celne

 • Certification Quality Conformity

  Certification Quality Conformity
  Wyświetleń: 1622
  Kliknięć: 29

  Certification Quality Conformity Sp. z o.o. jest jedynym oficjalnym przedstawicielem Rosyjskiego Centrum Certyfikacji w Petersburgu. Posiada duże doświadczenie w branży certyfikacji towarów eksportowanych do Rosji, na Ukrainę, Białoruś i do Kazachstanu.Na Białorusi znajduje się na stałe specjalista firmy Certification Quality Conformity, ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Agencje celne

 • Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji

  Certyfikat GOST-R. Certyfikacja w Rosji
  Wyświetleń: 1515
  Kliknięć: 54

  Dzięki pomocy naszej firmy mogą Państwo szybko i skutecznie uzyskać Certyfikat GOST-R, czyli dokument wymagany przy eksporcie do Rosji, który potwierdza jakość towaru lub usługi.
  Zakres usług naszej firmy jest bardzo szeroki: pomagamy w uzyskaniu każdego rodzaju certyfikatów które są wymagane zgodnie z przepisami Rosji, dla produkcji ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Agencje celne

 • Certyfikacja GOST-R

  Certyfikacja GOST-R
  Wyświetleń: 1672
  Kliknięć: 19

  Jesteśmy akredytowaną jednostką certyfikującą posiadającą AKREDYTACJĘ ROSYJSKIEGO CENTRUM CERTYFIKACJI I METROLOGII oraz współpracującą z GOSSTANDART ROSJI, GOSSANEPIDNADZOR ROSJI, GOSSTROJ ROSJI, GOSGORTECHNADZOR ROSJI, Ministerstwem Zdrowia ROSJI, UKRSEPRO Ukrainy co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności wyrobów i usług w z ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Agencje celne

  Kategoria 2: Biznes i ekonomia · Podkategoria 2: Doradztwo finansowe, prawne

 • Pomiary oświetlenia - Poznań

  Pomiary oświetlenia - Poznań
  Wyświetleń: 1177
  Kliknięć: 10

  Warto pamiętać, że okresowe pomiary oświetlenia przynoszą szereg korzyści. Dobre oświetlenie w pomieszczeniach i na stanowiskach pracy istotnie wpływa na poprawę samopoczucia pracowników. Wzrasta również wydajność pracy. Dobre oświetlenie to mniej nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy. Jeśli natomiast pomieszczenia i stanowiska pracy s ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Agencje celne

 • Pomiary elektryczne

  Pomiary elektryczne
  Wyświetleń: 1281
  Kliknięć: 5

  Błędne pomiary impedancji pętli zwarcia mogą wynikać z tłumiącego wpływu drutów stalowych, wahaniami napięcia (dzisiaj już nie ma z tym problemu ze względu na nowocześniejszy sprzęt, wykonujący pomiary co 10-20ms - w tym momencie wahania nie mają większego wpływu), źle dobranym zakresem urządzeń pomiarowych, charakterem pętli zwarciowej ( ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Agencje celne

Agencje celne - nowa strona:

Adres: