Stron: 5887, Stron oczekujących: 383, Gości online: 14, IP: , BL: , PageRank: 0
Biznes i ekonomia
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Kategoria: Biznes i ekonomia

Biznes i ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Praca w Katowicach, praca w IT.

  Praca w Katowicach, praca w IT.
  Wyświetleń: 534
  Kliknięć: 3

  Różne oferty pracy są w Internecie. Może to być praca z niemieckim, praca dla absolwentów i praca po studiach. A także na obszarze wielu miejscowości: praca w Krakowie, który jest najpiękniejszym historycznym miastem oraz miastem wielu szkół. Praca w Warszawie, stolicy Województwa Mazowieckiego i Polski. Można szukać zatrudnienia w różnyc ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Pośrednictwo Pracy

 • Call Center Warszawa | DeltaContact

  Call Center Warszawa | DeltaContact
  Wyświetleń: 630
  Kliknięć: 3

  Call Center Warszawa - kompleksowe usługi telemarketingowe. Profesjonalnie. Realizacja procesów biznesowych, badanie rynku. umawianie spotkań. Lata doświadczeń w branży pozwoliły na wypracowanie optymalnych procedur, które zadowalają naszych partnerów. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Badania rynkowe

 • Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza

  Biuro rachunkowe Dąbrowa Górnicza
  Wyświetleń: 631
  Kliknięć: 5

  Biuro rachunkowe DORADCA z Dąbrowy Górniczej oferuje solidną i kompleksową obsługę w zakresie pełnej księgowości, prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów, prowadzenia kadr i płac, doradztwo podatkowe, obsługę ZUS, Płatnik, PFRON oraz inne dodatkowe usługi jak audyty podatkowe, obsługę płacową, wnioski o dofinansowania, rozliczenia dota ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Biura rachunkowe

 • Blog o zarabianiu

  Blog o zarabianiu
  Wyświetleń: 502
  Kliknięć: 5

  Temat finansów należy do tych, które są wyjątkowo obszerne, zatem jeżeli pragną Państwo być w nim na bieżąco, serdecznie zapraszamy na założony przez nas blog o zarabianiu, dzięki któremu będziecie na bieżąco z najważniejszymi oraz najnowszymi wiadomościami z danej kategorii. U nas możecie bowiem Państwo znaleźć informacje na temat najkor ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Badania rynkowe

 • ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu

  ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu
  Wyświetleń: 491
  Kliknięć: 5

  Envilab-Eko to akredytowane laboratorium pracy, które postawiło sobie za swój główny priorytet chęć zapewnienia jak najlepszych i najkorzystniejszych warunków panujących w miejscu Państwa pracy. W tym celu do oferty wdrożone zostały pomiary oraz badania wszelkiego rodzaju czynników, pośród których znajduje się między innymi badanie warunk ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • Biuro księgowe Warszawa Ursynów, Mokotów

  Biuro księgowe Warszawa Ursynów, Mokotów
  Wyświetleń: 540
  Kliknięć: 7

  Firma DBR Sp. z o.o. Sp.k. specjalizuje się w obsłudze firm z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac. Naszą priorytetową dewizą w kontaktach z Klientem jest zasada partnerstwa, a podstawowym celem jest zadowolenie i sukces naszych partnerów, które mogą łatwiej osiągnąć dzięki współpracy z nami. Naszą działalność prowadzimy na tere ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Biura rachunkowe

 • Biuro rachunkowe Warszawa

  Biuro rachunkowe Warszawa
  Wyświetleń: 534
  Kliknięć: 5

  Biuro rachunkowe DBR Sp. z o.o. Sp. k.  świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.
  Naszymi ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Biura rachunkowe

 • MechProject - Audyt procesów produkcji

  MechProject - Audyt procesów produkcji
  Wyświetleń: 580
  Kliknięć: 3

  W serwisie Mech Project jest przedstawiona bogata oferta firmy specjalizującej się projektowaniem linii produkcyjnych. W zakres oferty przedsiębiorstwa wchodzi m.in. rzetelna automatyzacja procesów produkcyjnych a także projektowanie linii produkcyjnych. Mamy ogromne doświadczenie w naszej branży. Linie produkcyjne zrealizowane przez Mech ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • Dekoracja sali na wesele warszawa

  Dekoracja sali na wesele warszawa
  Wyświetleń: 629
  Kliknięć: 5

  Naszym priorytetem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwań klientów, rzetelne doradztwo, oraz sugerowanie śmiałych rozwiązań w dziedzinie florystycznej. Jesteśmy dla Was i dokonamy wszelkich starań aby ważne wydarzenia w Waszym życiu miały zawrotną oprawę. W naszych aranżacjach używamy przede wszystkim żywych, świeżych i wybornych kwiatów, z ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Śluby i Wesela

 • Audyty energetyczne

  Audyty energetyczne
  Wyświetleń: 573
  Kliknięć: 4

  Przedsiębiorco, zadbaj o obowiązkowy audyt energetyczny dla swojej firmy i skontaktuj się z nami już dziś. Audyt należy wykonać i zgłosić do Urzędu Regulacji Energetyki do Października tego roku. Za niewykonanie audytu rząd przewiduje kary. Audyt ma za zadanie odnaleźć i wyeliminować tzw. "dziury", w których energia elektryczna ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

Biznes i ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa: