Stron: 5887, Stron oczekujących: 383, Gości online: 12, IP: , BL: , PageRank: 0
Edukacja
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Kategoria: Edukacja

W dzisiejszych czasach bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego ani rusz! Znajomość języka obcego, np. języka angielskiego, to podstawa, aby normalnie funkcjonować we współczesnym świecie. Języki obce otwierają przed nami nowe możliwości, pomagają lepiej poznawać świat!

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Eco driving

  Eco driving
  Wyświetleń: 606
  Kliknięć: 10

  Szkoła bezpiecznej jazdy została otwarta w celu przeprowadzania kursów i treningów. Szkolenie bezpiecznej jazdy przeprowadzane jest mobilnie w każdym miejscu. Bezpieczna jazda oznacza eliminację zdarzenie drogowego przez eco driving i defensive driving. Kurs bezpiecznej jazdy obejmuje kurs eco driving i szkolenie defensive driving. Nauka ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka jazdy

 • Nauka defensive driving

  Nauka defensive driving
  Wyświetleń: 633
  Kliknięć: 10

  Szkolenie jazdy defensywnej organizowane w dowolnym mieście na obszarze całego kraju. Kurs jazdy defensywnej przeznaczony jest dla wszystkich kierowców niezależnie od umiejętności, doświadczenia i płci. Obsługujemy duże floty samochodowe, które zapraszają kierowców na cykliczne szkolenie defensive driving. Defensywna jazda jest popularnym ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka jazdy

 • Eko jazda

  Eko jazda
  Wyświetleń: 555
  Kliknięć: 4

  Szkolenie eco drivingu skierowane do wszystkich kierowców chcących zdobyć większe umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w postaci paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji do środowiska. Kur ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka jazdy

 • Otwarte Okno - Szkoła podstawowa Tychy

  Otwarte Okno - Szkoła podstawowa Tychy
  Wyświetleń: 524
  Kliknięć: 14

  Otwarte Okno - szkoła podstawowa Tychy to najlepsza oferta edukacyjna na śląsku. Nasza placówka oferuje najlepszy poziom nauczania i zapewnia idealne warunki dla rozwoju każdego dziecka. W naszej szkole znajduje się także przedszkole z oddziałami specjalnymi i szkoła z oddziałami specjalnymi. Wybierając Otwarte okno - przedszkole Tychy ma ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Przedszkola i żłobki

 • Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa

  Ośrodek Szkoleniowy Kontimex - szkolenia zawodowe - Warszawa
  Wyświetleń: 470
  Kliknięć: 5

  Ośrodek Szkoleniowy Kontimex od ponad dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju szkoleń z zakresu wszelkich specjalizacji technicznych. Szkolenia w zakresie BHP, zgodnie z Kodeksem Pracy są obowiązkowe dla wszystkich zatrudnionych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Program sz ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

 • Calculatic - Aplikacja do nauki Excela

  Calculatic - Aplikacja do nauki Excela
  Wyświetleń: 622
  Kliknięć: 4

  Jesteśmy firmą, która jest autorem calculatic.pl. Jest to jedyna taka aplikacja na rynku, która kompleksowo wspomaga codzienne korzystanie i naukę aplikacji Excel. Inną ważną częścią naszej pracy jest prowadzenie szkoleń u klienta dotyczących obsługi Microsoft Excel i pakietu MSOffice. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

 • Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem

  Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem
  Wyświetleń: 666
  Kliknięć: 103

  Szkoła językowa TimeToTalk Toruń Na Skarpie to alternatywa dla drogich kursów językowych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - od kursów podstawowych po szkolenia dla profesjonalistów. Prowadzimy szkolenia językowe dla firm. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupo ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Berlin informacje :: BerlinTravel

  Berlin informacje :: BerlinTravel
  Wyświetleń: 1296
  Kliknięć: 5

  Berlin to punkt częstych weekendowych wyjazdów, dłuższych wypraw tudzież wyjazdów firmowych. Odkryjecie w Berlinie tak wiele atrakcji, że przed podróżą należałoby zaznajomić się z opcjami wypoczynku, zwiedzania tudzież zakupów, żeby wyjazd odbył się w przyjemnej i świetnej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę z wyczerpującym opisem tego ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Turystyka i sport

 • CYFROWANKA - Łódź, matematyka, informatyka.

  CYFROWANKA - Łódź, matematyka, informatyka.
  Wyświetleń: 852
  Kliknięć: 8

  Centrum edukacji pozaszkolnej Cyfrowanka, organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak m ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Pomoce dydaktyczne

 • Szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

  Szkoleniabhp-bydgoszcz.pl
  Wyświetleń: 798
  Kliknięć: 5

  Szkolenie P.POŻ jest szkoleniem, podczas którego uczestnicy zapoznają się z wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz nabędą praktyczne umiejętności postępowania w przypadku wystąpienia pożaru.
  Szkolenie ma na celu:
  • Wyjaśnienie jakie zagrożenie stwarza wybuch pożaru
  • Przedstawienie uczestnikom w jaki sposób udzieli ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa: