Stron: 5769, Stron oczekujących: 98, Gości online: 31, IP: , BL: , PageRank: 2
Edukacja
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Kategoria: Edukacja

W dzisiejszych czasach bez znajomości przynajmniej jednego języka obcego ani rusz! Znajomość języka obcego, np. języka angielskiego, to podstawa, aby normalnie funkcjonować we współczesnym świecie. Języki obce otwierają przed nami nowe możliwości, pomagają lepiej poznawać świat!

Edukacja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem

  Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem
  Wyświetleń: 110
  Kliknięć: 1

  Szkoła językowa TimeToTalk Toruń Na Skarpie to alternatywa dla drogich kursów językowych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - od kursów podstawowych po szkolenia dla profesjonalistów. Prowadzimy szkolenia językowe dla firm. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupo ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Berlin informacje :: BerlinTravel

  Berlin informacje :: BerlinTravel
  Wyświetleń: 607
  Kliknięć: 2

  Berlin to punkt częstych weekendowych wyjazdów, dłuższych wypraw tudzież wyjazdów firmowych. Odkryjecie w Berlinie tak wiele atrakcji, że przed podróżą należałoby zaznajomić się z opcjami wypoczynku, zwiedzania tudzież zakupów, żeby wyjazd odbył się w przyjemnej i świetnej atmosferze. Zapraszamy na naszą stronę z wyczerpującym opisem tego ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Turystyka i sport

 • CYFROWANKA - Łódź, matematyka, informatyka.

  CYFROWANKA - Łódź, matematyka, informatyka.
  Wyświetleń: 274
  Kliknięć: 3

  Centrum edukacji pozaszkolnej Cyfrowanka, organizuje zajęcia pozalekcyjne z informatyki i matematyki dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum. Do każdego ucznia podchodzą indywidualnie i starają się go zachęcić do lepszego poznania przedmiotów. Twoje dziecko zostanie przygotowane zarówno do najważniejszych egzaminów takich jak m ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Pomoce dydaktyczne

 • Szkoleniabhp-bydgoszcz.pl

  Szkoleniabhp-bydgoszcz.pl
  Wyświetleń: 213
  Kliknięć: 1

  Szkolenie P.POŻ jest szkoleniem, podczas którego uczestnicy zapoznają się z wiedzą z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz nabędą praktyczne umiejętności postępowania w przypadku wystąpienia pożaru.
  Szkolenie ma na celu:
  • Wyjaśnienie jakie zagrożenie stwarza wybuch pożaru
  • Przedstawienie uczestnikom w jaki sposób udzieli ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

 • Native speaker Warszawa

  Native speaker Warszawa
  Wyświetleń: 330
  Kliknięć: 1

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej strony internetowej, na której natrafisz na usługi Native Speakera. Nauka angielszczyzny z nami jest skuteczna i fachowa. W przyjaznej atmosferze nauczysz się jak poprawnie mówić po angielsku. Nasze usługi dostarczają o wiele większe niż inne kursy języka angielskiego. Nasza propozycja adreso ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

 • Nauka angielskiego Tarnów

  Nauka angielskiego Tarnów
  Wyświetleń: 247
  Kliknięć: 2

  Szkoła językowa Speakers'corner realizuje kursy językowe oparte na najlepszych standardach, które są potwierdzone licznymi certyfikatami. Nauczyciele w szkole w Tarnowie uczą z pasją i z zaangażowaniem realizują misję szkoły. Nasza szkołą może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem zadowolonych podopiecznych, dzięki którym w ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła językowa Oświęcim

  Szkoła językowa Oświęcim
  Wyświetleń: 315
  Kliknięć: 3

  Lektor u Ciebie to wyjątkowa szkoła językowa z miasta Oświęcim. Oferujemy lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Oświęcimia, Brzeszcz, Bierunia nowego oraz okolic. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne jak i grupowe. Wykorzytujemy najnowsze metody. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski korepetycje wrocław

  Angielski korepetycje wrocław
  Wyświetleń: 293
  Kliknięć: 1

  Szkoła języka angielskiego ENGLISH BEE we Wrocławiu oferuje zajęcia z dojazdem dla dzieci. Zajęcia mogą posiadać formę zajęć indywidulanych lub w grupie. Oferujemy również zajęcia z języka angielskiego dla szkół podstawowych i przedszkoli. Zapraszamy na naszą stronęwww.englishbee.pl. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

 • Turystyka Żarki

  Turystyka Żarki
  Wyświetleń: 411
  Kliknięć: 1

  Turystyka Żarki – portal poświęcony szeroko pojętej tematyce turystycznej na terenie Gminy Żarki oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Informacje o miejscach noclegowych, lokalach z gastronomią, wyznaczanie tras wędrówek, mapy szlaków turystycznych, propozycje spędzenia wolnego czasu i wiele innych przydatnych informacji. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Turystyka i sport

 • Tłumaczenia przysięgłe języka duńskiego

  Tłumaczenia przysięgłe języka duńskiego
  Wyświetleń: 359
  Kliknięć: 1

  Skandland oferuje tłumaczenia przysięgłe języka duńskiego. Specjalizujemy się również w innych językach skandynawskich takich jak norweski, szwedzki, fiński. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi firmami oraz klientami indywidualnymi. Gwarantujemy błyskawiczną realizację zleceń oraz najwyższą jakość tłumaczonych tekstów. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Tłumaczenia naukowe

Edukacja - nowa podkategoria:

Nazwa: