Stron: 5888, Stron oczekujących: 209, Gości online: 101, IP: , BL: , PageRank: 0
Książki i wydawnictwa
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Książki i wydawnictwa

 • Księgarnia Empik w Toruniu

  Księgarnia Empik w Toruniu
  Wyświetleń: 1702
  Kliknięć: 159

  Empik jest liderem na polskim rynku dystrybucji dóbr kultury. W 148 salonach na terenie Polski (między innymi w Toruniu) empik proponuje unikalny mix produktów kultury, wiedzy i rozrywki (prasa, książki, muzyka, film, multimedia, art&pap, bilety). Dla ponad 20 milionów klientów rocznie empik jest przewodnikiem po tym, co w kulturze na ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Nagrania Lektorskie - lektoriusz.pl

  Nagrania Lektorskie - lektoriusz.pl
  Wyświetleń: 958
  Kliknięć: 60

  Nagrania lektorskie dla wydawnictw, agencji reklamowych, firm oraz osób indywidualnych. Udzielanie głosu przy tworzeniu audiobooków, prozy, poezji, bajek, prezentacji multimedialnych, reklam, spotów, jingli i wszelkich innych projektów lektorskich. Profesjonalne opracowania tekstów zleconych lub własnych.Realizacja zleceń we własnym studi ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Antykwariat

  Antykwariat
  Wyświetleń: 986
  Kliknięć: 7

  na początek troszkę historii: czym jest antykwariat ? w naszym rozumieniu to firma zajmująca się handlem starymi przedmiotami, lub też mającymi wartość historyczną, estetyczną, materialną. Osoba prowadząca antykwariat to antykwariusz - jego główne zajęcia to skup, wycena i sprzedaż antyków. Szczególną odmianą antykwariusza jest bukinista ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Biblioteki i czytelnie

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Książki i wydawnictwa

 • Księgarnia-kawiarnia Bajarka w Toruniu

  Księgarnia-kawiarnia Bajarka w Toruniu
  Wyświetleń: 1283
  Kliknięć: 143

  Cafe Bajarka z siedzibą w Toruniu, to coś więcej niż księgarnia, w której można kupić książki, gry, zabawki czy audiobooki.
  To miejsce przyjazne dla dzieci, rodziców i nauczycieli, które bawi, ale również inspiruje do kreacji, edukacji i twórczego myślenia. Można tu nie tylko kupić ciekawe produkty, ale wziąć udział w warsztatach dla ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Księgarnia Psychologiczna Przemiana

  Księgarnia Psychologiczna Przemiana
  Wyświetleń: 1273
  Kliknięć: 175

  Internetowa Księgarnia Psychologiczna Przemiana oferuje w stałej sprzedaży po bardzo atrakcyjnych cenach następujące książki poświęcone tematyce współuzależnień, a więc przeznaczone dla rodzin alkoholików i DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików - osób które wychowały się w tych rodzinach). Posiadamy także w ofercie literaturę poświęconą takim ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Książki historyczne

  Książki historyczne
  Wyświetleń: 866
  Kliknięć: 23

  Księgarnia online, której najważniajszą specjalnością są podręczniki dla studentów i książki dla nauczycieli. Wśród mnogich pozycji fachowych można odnaleźć książki psychologiczne, historyczne i językowe, ale także podręczniki do socjologii. Sklep w sam raz dla osób planujących rozbudować swoją wiedzę w określonej dziedzinie nauki. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Podręczniki szkolne

  Podręczniki szkolne
  Wyświetleń: 973
  Kliknięć: 22

  Początek września to dla rodziców okres wielu wydatków. Książki, zeszyty ćwiczeń, plecaki, długopisy, okładki to jedynie niektóre wydatki związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Ceny wyprawek szkolnych rosną z roku na rok. Powiększają się również wraz z poziomem edukacji. Za przyczyną reformy szkolnictwa, która zmieniła podstawę p ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Księgarnia internetowa

  Księgarnia internetowa
  Wyświetleń: 869
  Kliknięć: 10

  Idealna książka na wieczór? Taką możesz znaleźć tylko w ofercie księgarni Ebook World. Ta księgarnia ma w indywidualnych zbiorach bardzo dużo książek niemniej jednak też ofertę prasy elektronicznej bądź również książek, które czytane są poprzez lektora czyli audiobooki. Księgarnia ma do zaoferowania książki z każdej dziedziny życia zaczyn ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Ebooki

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Książki i wydawnictwa

 • Podręczniki Sklep Internetowy

  Podręczniki Sklep Internetowy
  Wyświetleń: 782
  Kliknięć: 7

  Sklep internetowy Gigant.pl to doskonałe miejsce do tego, aby w korzystnych cenach nabyć książki, podręczniki, płyty CD, mapy, a także pozostałe produkty z działu multimedia. W kategorii muzyka wyszukacie u nas Państwo takie rodzaje muzyczne, jak: reggae, jazz, karaoke czy szanty. Warto również prześledzić dział zabawkowy, gdzie prezentow ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Książki - Księgarnia internetowa Sapientia

  Książki - Księgarnia internetowa Sapientia
  Wyświetleń: 763
  Kliknięć: 5

  Księgarnia prowadzi internetową sprzedaż książek o różnej tematyce. W ofercie mamy 5000 tytułów książek z różnych kategorii. Są to książki historyczne, naukowe, podręczniki szkolne i akademickie, książki dla dzieci i młodzieży, romanse, horrory, kryminały. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

 • Księgarnia szkolna

  Księgarnia szkolna
  Wyświetleń: 673
  Kliknięć: 5

  Zapraszamyh do wizyty na stronie księgarni internetowej. Na pewno znajdziecie tam Państwo jakiekolwiek proponowane pozycje. Ofertajednostki może być nieustająco aktualizowana zatem postaramy się prezentować nabywcom książki realizujące ścisłe instrukcje ministerstwa edukacji, jak również profesjonalistów. Dzięki temu mamy pewność, że dost ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Książki i wydawnictwa

Książki i wydawnictwa - nowa strona:

Adres: