Stron: 5938, Stron oczekujących: 501, Gości online: 35, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Nauka

1 · 2 · następna strona »
 • Kinderek Toruń - Centrum zabaw dla dzieci

  Kinderek Toruń - Centrum zabaw dla dzieci
  Wyświetleń: 2582
  Kliknięć: 85

  Centrum zabaw dla dzieci Kinderek w Toruniu zachęca do spędzenia radosnych chwil w nowo powstałym Centrum Zabaw dla Dzieci . Centrum zalicza się do jednych z większych sal zabaw dla dzieci w Toruniu. Składa się z trzech sal zabaw z dużą ilością atrakcji.
  Atrakcje :
  * dwupoziomowy labirynt z trzema zjeżdżalniami,
  * najwyżs ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Audioroom - Języki Obce - Audiobooki

  Audioroom - Języki Obce - Audiobooki
  Wyświetleń: 1626
  Kliknięć: 11

  Jesteśmy nową na rynku polskim firmą wydawniczą oraz dystrybutorem plików elektronicznych. Oferujemy audiobooki, e-booki, audiokursy do nauki języków obcych.Wszelkie pliki pobierzesz bezpośrednio na swój komputer.Szczególnie polecamy naszą nową serię wydawniczą Audio Short Stories. Jest to seria Audiobooków w języku angielskim w ciekawej ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Ebooki

 • Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

  Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.
  Wyświetleń: 1861
  Kliknięć: 34

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, na terenie Warszawy. Nasza kadra to grupa nauczycieli - pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracują ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

  Kategoria 3: Edukacja · Podkategoria 3: Szkoły językowe

 • Kursy rysunku, szkoła rysunku

  Kursy rysunku, szkoła rysunku
  Wyświetleń: 1314
  Kliknięć: 26

  Związane ze sztuką hobby jest wartościowsze aniżeli patrzenie w ścianę, stąd też ponad 20 lat temu zdecydowaliśmy otworzyć Szkołę Rysunku zlokalizowaną w Krakowie. W naszej Szkole Rysunku z siedzibą w Krakowie zapisy trwają 12 miesięcy, stąd też możesz dołączyć do nas w każdym momencie. Szkoła Rysunku z siedzibą w Krakowie, do której na z ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Ochrona środowiska

  Ochrona środowiska
  Wyświetleń: 1471
  Kliknięć: 8

  Poprzez serwis ekologia.pl chcemy przedstawić z jednej strony jak priorytetowe jest środowisko naturalne, a z drugiej, że ochrona środowiska nie musi być męcząca oraz wiązać się z wyrzeczeniami. Odnajdą tu Państwo nie tylko czytelnie zaprezentowane wiadomości teoretyczne, ale także m.in. ewidencje firm ekologicznych, porady dotyczące zdro ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kurs angielskiego Kraków

  Kurs angielskiego Kraków
  Wyświetleń: 1143
  Kliknięć: 32

  Szkoła językowa KONKRET dysponuje gronem sprawdzonych, profesjonalnych lektorów polskich z wieloletnią praktyką w nauczaniu języka angielskiego. Nasi lektorzy to entuzjaści, nauczyciele z powołania z dobrym przygotowaniem metodycznym oraz pedagogicznym. Do nauczania używamy nowoczesnych i sprawdzonych pomocy naukowych takich jak : tablica ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kursy masażu - MEDICA

  Kursy masażu - MEDICA
  Wyświetleń: 1357
  Kliknięć: 14

  Zawodowe Kursy Masażu - MEDICA - Warszawa, Toruń, Poznań, Rzeszów, Zielona Góra, Kraków, Katowice, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Wrocław, Bydgoszcz, Koszalin, Kielce, Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych szkoleniach, gwarantujemy wysoki poziom nauki za rozsądna cenę. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Kursy i szkolenia

 • Pomoce Naukowe - Prce Maisterskie, Prace Licencjackie

  Pomoce Naukowe - Prce Maisterskie, Prace Licencjackie
  Wyświetleń: 1364
  Kliknięć: 6

  Nasz serwis Prace Licencjackie / Prace Magisterskie - Pomoce Naukowe skierowany jest głównie do osób studiujących często obarczonych zbyt dużą ilością obowiązków związanych z nauką. Dzięki naszym pomocom napisanie pracy magisterskiej czy licencjackiej nie będzie stanowić problemu. Prace Licencjackie i Prace Magisterskie są zmorą większośc ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • OSKLada.pl - Szkoła Nauki Jazdy Elbląg

  OSKLada.pl - Szkoła Nauki Jazdy Elbląg
  Wyświetleń: 1411
  Kliknięć: 49

  Szkoła nauki jazdy Łada działa w Elblągu od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w pracy z kursantami, których w minionych latach przeszkoliliśmy ponad 3000. Troszczymy się o to, by edukacja w naszej szkole przebiegała w miłej atmosferze, i jednocześnie każdego kursanta staramy się instruować indywidualnie ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka jazdy

 • Prace maturalne

  Prace maturalne
  Wyświetleń: 1221
  Kliknięć: 18

  Proponuję profesjonalną pomoc w napisaniu prezentacji maturalnej na ustną maturę szkół średnich z języka polskiego.Moje osobiste doświadczenie pomaga sprostać najbardziej oryginalnym oczekiwaniom młodzieży, która zdesperowana małą ilością czasu i pomysłu na pracę szuka pomocy u innych.Chciałabyś najlepiej jak możesz przygotować się do ust ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

 • Kurs na architekturę

  Kurs na architekturę
  Wyświetleń: 1220
  Kliknięć: 7

  Szkoła rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków- kurs rysunku architektonicznego pod egzamin z rysunku odręcznego na architekturze, egzaminy na studia architektoniczne na wydziałach: architektury i urbanistyki oraz studiach architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybrane uczelnie architektoniczne w Polsce.Szkoła rysunku w Krakowie oferuje kursy na ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

 • LEKCJE GRY NA GITARZE ŁÓDŹ

  LEKCJE GRY NA GITARZE ŁÓDŹ
  Wyświetleń: 1088
  Kliknięć: 8

  Jedna z najlepszych, prestiżowych Szkół Muzycznych w Łodzi i województwie łódzkim, od ponad 15 lat ucząca w kierunkach artystycznych i muzycznych - Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl, której uczniowie i absolwenci zajmują czołowe miejsca w wielu prestiżowych konkursach w całym kraju, zaprasza wszystkich chętnych w swoje progi.

  ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Prace Licencjackie

  Prace Licencjackie
  Wyświetleń: 1102
  Kliknięć: 18

  Aby napisać pracę licencjacką czy magisterską potrzeba jest sporo czasu oraz różnego rodzaju materiałów które ułatwią nam jej napisanie.
  Student przystępujący do napisania pracy zadaje sobie pytanie: Od czego zacząć?
  Studenci często napotykają kłopoty z odpowiednim napisaniem pracy. Aby napisać profesjonalną pracę licencjacką ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • BuildYourSkills - wyjazdy do Anglii

  BuildYourSkills - wyjazdy do Anglii
  Wyświetleń: 1163
  Kliknięć: 3

  Nikt dzisiaj nie kwestionuje ogromnego znaczenia znajomości języków obcych, w tym przede wszystkim angielskiego, który we jakichkolwiek niemal dziedzinach życia, pełni obecnie rolę języka międzynarodowego. Wśród licznych ofert dotyczących nauki języka angielskiego, warto zwrócić uwagę głównie na te placówki, które wykorzystują różne formy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Katarzyna Dembowska

  Katarzyna Dembowska
  Wyświetleń: 1255
  Kliknięć: 316

  Napewno plątasz się z myślami co nalezy zrobić aby dobrze "wywijać na parkiecie". Napewno często oglądaleś oryginalne video klipy na których bardzo łatwo zauważyć można jak pięknie tańczą nasze polskie gwiazdy. Napewno niejednokrotnie zastanawialeś się jak one to robią. A więc aby osiągnąć perfekcję w tańcu trzeba go cały czas ć ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Kursy i szkolenia

 • Planetarium przenośne

  Planetarium przenośne
  Wyświetleń: 1620
  Kliknięć: 9

  Planetarium Jupiter oferuje niezwykłe pokazy z dziedziny astronomii, które odbywają się w przenośnej, kulistej kopule planetarium. Jest to nowoczesna, interesująca forma poznawania wszechświata i zdobywania wiedzy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedszkoli i szkół jak i centrów handlowych oraz wszystkich grup chcących w ciekawy sposób ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Informacje o układzie słonecznyn

  Informacje o układzie słonecznyn
  Wyświetleń: 1179
  Kliknięć: 13

  Ziemia jest częścią większego systemu planetarnego. Nasza planeta, jak siedem innych krąży wokół słońca, tworząc w ten sposób układ słoneczny. Jest to aktualnie najbliższy nam i dzięki temu najbardziej znany obszar kosmosu. Jednak wiemy już, dzięki nowoczesnym sprzętom, że przestrzeń kosmiczna jest znacznie większa, choćby na dzień dzisie ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kurs angielskiego online

  Kurs angielskiego online
  Wyświetleń: 1303
  Kliknięć: 7

  Doskonała propozycja dla osób, które pragną podjąć efektywną naukę języka angielskiego ? kursy na kilku stopniach zaawansowania. Gwarantujemy przyjemną atmosferę w trakcie lekcji. Oprócz zwykłych kursów indywidualnych bądź grupowych, prowadzimy naukę dla firm, z języka branżowego. Specjalistyczna platforma edukacyjna umożliwia stałe dosko ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Nauka jazdy piekary slaskie

  Nauka jazdy piekary slaskie
  Wyświetleń: 1088
  Kliknięć: 6

  Poszukujesz specjalistycznej szkoły jazdy w której nauczysz się Fajnie jeździć? Nasza szkoła jazdy posiada już kilkanaście lat i setki zadowolonych kursantów. Do edukacji jazdy samochodem potrafimy przygotować wszystkich, nie istotne czy uprzednio jeździłeś samochodem czy także nie. Dysponujemy także salą wykładową w której nauczysz się p ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Tablica interaktywna

  Tablica interaktywna
  Wyświetleń: 1061
  Kliknięć: 12

  Naszym zamiarem jest dostarczanie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o najwyższej jakości. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy przekonani, że wskutek efektywnego korzystania z systemu przez szkoły, Rodzice będą zaciekawieni korzystaniem z Platformy. To pozwoli nam na rozwój darmowego obrogramowania dla szkół. Nadzwyczaj istotne ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

1 · 2 · następna strona »

Nauka - nowa strona:

Adres: