Stron: 5938, Stron oczekujących: 522, Gości online: 24, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Nauka

1 · 2 · następna strona »
 • Kinderek Toruń - Centrum zabaw dla dzieci

  Kinderek Toruń - Centrum zabaw dla dzieci
  Wyświetleń: 2781
  Kliknięć: 85

  Centrum zabaw dla dzieci Kinderek w Toruniu zachęca do spędzenia radosnych chwil w nowo powstałym Centrum Zabaw dla Dzieci . Centrum zalicza się do jednych z większych sal zabaw dla dzieci w Toruniu. Składa się z trzech sal zabaw z dużą ilością atrakcji.
  Atrakcje :
  * dwupoziomowy labirynt z trzema zjeżdżalniami,
  * najwyżs ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Audioroom - Języki Obce - Audiobooki

  Audioroom - Języki Obce - Audiobooki
  Wyświetleń: 1820
  Kliknięć: 11

  Jesteśmy nową na rynku polskim firmą wydawniczą oraz dystrybutorem plików elektronicznych. Oferujemy audiobooki, e-booki, audiokursy do nauki języków obcych.Wszelkie pliki pobierzesz bezpośrednio na swój komputer.Szczególnie polecamy naszą nową serię wydawniczą Audio Short Stories. Jest to seria Audiobooków w języku angielskim w ciekawej ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Ebooki

 • Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

  Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.
  Wyświetleń: 2103
  Kliknięć: 34

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, na terenie Warszawy. Nasza kadra to grupa nauczycieli - pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracują ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

  Kategoria 3: Edukacja · Podkategoria 3: Szkoły językowe

 • Prace maturalne

  Prace maturalne
  Wyświetleń: 1402
  Kliknięć: 18

  Proponuję profesjonalną pomoc w napisaniu prezentacji maturalnej na ustną maturę szkół średnich z języka polskiego.Moje osobiste doświadczenie pomaga sprostać najbardziej oryginalnym oczekiwaniom młodzieży, która zdesperowana małą ilością czasu i pomysłu na pracę szuka pomocy u innych.Chciałabyś najlepiej jak możesz przygotować się do ust ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

 • Pomoce Naukowe - Prce Maisterskie, Prace Licencjackie

  Pomoce Naukowe - Prce Maisterskie, Prace Licencjackie
  Wyświetleń: 1564
  Kliknięć: 6

  Nasz serwis Prace Licencjackie / Prace Magisterskie - Pomoce Naukowe skierowany jest głównie do osób studiujących często obarczonych zbyt dużą ilością obowiązków związanych z nauką. Dzięki naszym pomocom napisanie pracy magisterskiej czy licencjackiej nie będzie stanowić problemu. Prace Licencjackie i Prace Magisterskie są zmorą większośc ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kursy rysunku, szkoła rysunku

  Kursy rysunku, szkoła rysunku
  Wyświetleń: 1485
  Kliknięć: 26

  Związane ze sztuką hobby jest wartościowsze aniżeli patrzenie w ścianę, stąd też ponad 20 lat temu zdecydowaliśmy otworzyć Szkołę Rysunku zlokalizowaną w Krakowie. W naszej Szkole Rysunku z siedzibą w Krakowie zapisy trwają 12 miesięcy, stąd też możesz dołączyć do nas w każdym momencie. Szkoła Rysunku z siedzibą w Krakowie, do której na z ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kurs na architekturę

  Kurs na architekturę
  Wyświetleń: 1413
  Kliknięć: 7

  Szkoła rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków- kurs rysunku architektonicznego pod egzamin z rysunku odręcznego na architekturze, egzaminy na studia architektoniczne na wydziałach: architektury i urbanistyki oraz studiach architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybrane uczelnie architektoniczne w Polsce.Szkoła rysunku w Krakowie oferuje kursy na ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

 • Ochrona środowiska

  Ochrona środowiska
  Wyświetleń: 1652
  Kliknięć: 8

  Poprzez serwis ekologia.pl chcemy przedstawić z jednej strony jak priorytetowe jest środowisko naturalne, a z drugiej, że ochrona środowiska nie musi być męcząca oraz wiązać się z wyrzeczeniami. Odnajdą tu Państwo nie tylko czytelnie zaprezentowane wiadomości teoretyczne, ale także m.in. ewidencje firm ekologicznych, porady dotyczące zdro ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kurs angielskiego Kraków

  Kurs angielskiego Kraków
  Wyświetleń: 1324
  Kliknięć: 32

  Szkoła językowa KONKRET dysponuje gronem sprawdzonych, profesjonalnych lektorów polskich z wieloletnią praktyką w nauczaniu języka angielskiego. Nasi lektorzy to entuzjaści, nauczyciele z powołania z dobrym przygotowaniem metodycznym oraz pedagogicznym. Do nauczania używamy nowoczesnych i sprawdzonych pomocy naukowych takich jak : tablica ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kursy masażu - MEDICA

  Kursy masażu - MEDICA
  Wyświetleń: 1541
  Kliknięć: 14

  Zawodowe Kursy Masażu - MEDICA - Warszawa, Toruń, Poznań, Rzeszów, Zielona Góra, Kraków, Katowice, Lublin, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Wrocław, Bydgoszcz, Koszalin, Kielce, Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych szkoleniach, gwarantujemy wysoki poziom nauki za rozsądna cenę. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Kursy i szkolenia

 • OSKLada.pl - Szkoła Nauki Jazdy Elbląg

  OSKLada.pl - Szkoła Nauki Jazdy Elbląg
  Wyświetleń: 1603
  Kliknięć: 49

  Szkoła nauki jazdy Łada działa w Elblągu od ponad dwudziestu lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie szkoleniowe w pracy z kursantami, których w minionych latach przeszkoliliśmy ponad 3000. Troszczymy się o to, by edukacja w naszej szkole przebiegała w miłej atmosferze, i jednocześnie każdego kursanta staramy się instruować indywidualnie ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka jazdy

 • LEKCJE GRY NA GITARZE ŁÓDŹ

  LEKCJE GRY NA GITARZE ŁÓDŹ
  Wyświetleń: 1269
  Kliknięć: 8

  Jedna z najlepszych, prestiżowych Szkół Muzycznych w Łodzi i województwie łódzkim, od ponad 15 lat ucząca w kierunkach artystycznych i muzycznych - Łódzka Szkoła Muzyczna uMuzyka.pl, której uczniowie i absolwenci zajmują czołowe miejsca w wielu prestiżowych konkursach w całym kraju, zaprasza wszystkich chętnych w swoje progi.

  ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • BuildYourSkills - wyjazdy do Anglii

  BuildYourSkills - wyjazdy do Anglii
  Wyświetleń: 1341
  Kliknięć: 3

  Nikt dzisiaj nie kwestionuje ogromnego znaczenia znajomości języków obcych, w tym przede wszystkim angielskiego, który we jakichkolwiek niemal dziedzinach życia, pełni obecnie rolę języka międzynarodowego. Wśród licznych ofert dotyczących nauki języka angielskiego, warto zwrócić uwagę głównie na te placówki, które wykorzystują różne formy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Planetarium przenośne

  Planetarium przenośne
  Wyświetleń: 1798
  Kliknięć: 9

  Planetarium Jupiter oferuje niezwykłe pokazy z dziedziny astronomii, które odbywają się w przenośnej, kulistej kopule planetarium. Jest to nowoczesna, interesująca forma poznawania wszechświata i zdobywania wiedzy. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedszkoli i szkół jak i centrów handlowych oraz wszystkich grup chcących w ciekawy sposób ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Prace Licencjackie

  Prace Licencjackie
  Wyświetleń: 1281
  Kliknięć: 18

  Aby napisać pracę licencjacką czy magisterską potrzeba jest sporo czasu oraz różnego rodzaju materiałów które ułatwią nam jej napisanie.
  Student przystępujący do napisania pracy zadaje sobie pytanie: Od czego zacząć?
  Studenci często napotykają kłopoty z odpowiednim napisaniem pracy. Aby napisać profesjonalną pracę licencjacką ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Informacje o układzie słonecznyn

  Informacje o układzie słonecznyn
  Wyświetleń: 1356
  Kliknięć: 13

  Ziemia jest częścią większego systemu planetarnego. Nasza planeta, jak siedem innych krąży wokół słońca, tworząc w ten sposób układ słoneczny. Jest to aktualnie najbliższy nam i dzięki temu najbardziej znany obszar kosmosu. Jednak wiemy już, dzięki nowoczesnym sprzętom, że przestrzeń kosmiczna jest znacznie większa, choćby na dzień dzisie ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Kiedy podnosić właściwe umiejętności?

  Kiedy podnosić właściwe umiejętności?
  Wyświetleń: 1185
  Kliknięć: 5

  Nasza firma przeprowadza kurs sep, a także kursy, m.in.: kurs spawania tig.Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych usług korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia można prowadzić tylko po specjalnych szkoleniach. Po zdobyciu dyplomu kończąc k ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Katarzyna Dembowska

  Katarzyna Dembowska
  Wyświetleń: 1435
  Kliknięć: 316

  Napewno plątasz się z myślami co nalezy zrobić aby dobrze "wywijać na parkiecie". Napewno często oglądaleś oryginalne video klipy na których bardzo łatwo zauważyć można jak pięknie tańczą nasze polskie gwiazdy. Napewno niejednokrotnie zastanawialeś się jak one to robią. A więc aby osiągnąć perfekcję w tańcu trzeba go cały czas ć ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Kursy i szkolenia

 • Tablica interaktywna

  Tablica interaktywna
  Wyświetleń: 1243
  Kliknięć: 12

  Naszym zamiarem jest dostarczanie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o najwyższej jakości. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy przekonani, że wskutek efektywnego korzystania z systemu przez szkoły, Rodzice będą zaciekawieni korzystaniem z Platformy. To pozwoli nam na rozwój darmowego obrogramowania dla szkół. Nadzwyczaj istotne ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

 • Gdzie podnosić właściwe kwalifikacje?

  Gdzie podnosić właściwe kwalifikacje?
  Wyświetleń: 1208
  Kliknięć: 4

  Nasza firma przeprowadza szkolenia zawodowe, a także kursy, np.: kurs koparko-ładowarki.Posiadane bogate referencje sprawiają, że z naszych szkoleń korzysta coraz więcej osób. Wiele specjalistycznych uprawnień uzyskasz kończąc nasze szkolenia. Wózki widłowe i inne urządzenia należy prowadzić tylko po konkretnych kursach. Po zdobyciu upraw ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Nauka

1 · 2 · następna strona »

Nauka - nowa strona:

Adres: