Stron: 5888, Stron oczekujących: 209, Gości online: 89, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Nieruchomości

Zarządzanie nieruchomościami jest to działalność zawodowa, prowadzona przez osoby posiadające licencję zarządcy nieruchomości. Polega ona na zawodowym (odpłatnym) wykonywaniu następujących czynności zleconych przez właściciela nieruchomości: * prowadzeniu i nadzorowaniu bieżącej obsługi nieruchomości, * planowaniu krótko- i długookresowych celów i sposobów ich realizacji w odniesieniu do zachowania nieruchomości w stanie niepogorszonym i rozwoju nieruchomości, * doradztwie w zakresie zarządzenia nieruchomością.

« poprzednia strona · 6
 • GdChmura domy wolnostojące nieruchomości

  GdChmura domy wolnostojące nieruchomości
  Wyświetleń: 177
  Kliknięć: 2

  Interesuje Cię mieszkanie na wynajem? Mieszkania na sprzedaż,domy wolnostojące? Kraków to te miejsce w którym chyba każdy z nas chciałby zamieszkać. Gdchmura udostępnia najnowsze oferty nieruchomości Kraków. Na portalu znajdziesz aktualne oferty takie jak wynajem mieszkania czy sprzedaż mieszkania według sugerowanej ceny czy metrażu. Spra ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Firmy Według Branż · Podkategoria 1: Nieruchomości

 • Domy Śląskie

  Domy Śląskie
  Wyświetleń: 173
  Kliknięć: 18

  Domy Śląskie to deweloper na Śląsku posiadający mieszkania deweloperskie. Mysłowice to dobre miejsce do zapuszczenia korzeni dla osób, które chcą mieszkać nieopodal centrum aglomeracji, ale dalej od największego zgiełku. Ceny mieszkań w Mysłowicach wynoszą mniej, co jest argumentem do zakupu mieszkania właśnie w tym mieście. Osiedle Bończ ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Firmy Według Branż · Podkategoria 1: Nieruchomości

« poprzednia strona · 6

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: