Stron: 5938, Stron oczekujących: 501, Gości online: 16, IP: , BL: , PageRank: 0
Szkoły językowe
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Szkoły językowe

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła Językowa - blog szkoły językowej Queens School

  Szkoła Językowa - blog szkoły językowej Queens School
  Wyświetleń: 2156
  Kliknięć: 84

  Różne są motywacje kursantów przystępujących do nauki języka obcego.
  Johann Wolfgang Goethe stwierdził: ?Wer fremde Sprachen nicht kennt, wei? nichts von seiner eigenen?, co w wolnym tłumaczeniu znaczy: ?Kto nie zna obcego języka, ten nic nie wie o swoim własnym?. Uczenie się obcego języka pozwala na zrozumienie zasad rządzących w ro ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoły językowe w Toruniu

  Szkoły językowe w Toruniu
  Wyświetleń: 1927
  Kliknięć: 60

  Blog o szkołach językowych w Toruniu. Dowiesz się na co zwrócić uwagę przy wyborze szkoły językowej.Zostały opisane metody nauczania języków obcych, między innymi metoda Colin Rose.Strona zawiera ciekawe informacje o języku: portugalskim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim, angielskim, japoński. Zapraszamy na blog szkoły językowej Quens's Sc ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.

  Kursy do matury i egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.
  Wyświetleń: 1892
  Kliknięć: 34

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, na terenie Warszawy. Nasza kadra to grupa nauczycieli - pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracują ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Nauka

  Kategoria 3: Edukacja · Podkategoria 3: Szkoły językowe

 • Conversa - Szkoła Języków Obcych

  Conversa - Szkoła Języków Obcych
  Wyświetleń: 2413
  Kliknięć: 83

  CONVERSA Studio Języków Obcych prowadzi kursy językowe w zakresie nauczania ośmiu języków obcych: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, japoński i polski (dla obcokrajowców) na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Szkoła posiada własną siedzibę mieszczącą się przy ulicy Podmurnej 101/3 w Toruniu i dyspon ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • MSchool - profesjonalne kursy językowe z dojazdem do Ciebie

  MSchool - profesjonalne kursy językowe z dojazdem do Ciebie
  Wyświetleń: 1732
  Kliknięć: 42

  Szkoła językowa mSchool ? profesjonalne kursy językowe z dojazdem do Ciebie.
  mSchool to sieć szkół językowych oferujących profesjonalne kursy językowe z dojazdem do Słuchacza. Pierwszy oddział szkoły powstał w 2007 roku w Olsztynie. Od tego czasu sieć nieustannie powiększa się o kolejne oddziały. Obecnie z usług lektorów mSchool mogą ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • International House - Nauka Angielskiego

  International House - Nauka Angielskiego
  Wyświetleń: 1927
  Kliknięć: 15

  Szkoła Języka Angielskiego - International House.Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, o tradycjach angielskich i polskich, dbamy aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, a co za tym idzie, aby uczyli się języka angielskiego w sposób trwały i w możliwie najkrótszym czasie. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kursy językowe dla dzieci Toruń

  Kursy językowe dla dzieci Toruń
  Wyświetleń: 1326
  Kliknięć: 53

  Szkoła Języków Obcych Queen's School od wielu lat zajmuje się nauczaniem wszystkich języków obcych ! Zapraszamy na stronę główną naszej placówki www.queensschool.pl Choć szkoła istnieje o wiele dłużej to dopiero od 2011 roku prowadzimy kursy językowe dla dzieci. Czemu tak późno zaczęliśmy? Otóż długo szukaliśmy skutecznej, ciekawej i przy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Nauka Angielskiego

  Nauka Angielskiego
  Wyświetleń: 1535
  Kliknięć: 9

  Slowka.pl powstały w 2005 roku. Od tego czasu nagromadziliśmy całkiem sporą ilość stałych użytkowników i odbiorców codziennych, darmowych lekcji językowych. Wśród pomocy są nie tylko artykuły i teksty z nagraniami mp3, testy językowe czy informacje gramatyczne niezbędne do opanowania podstawowej informacji językowej. Odnajdziecie tu dodat ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Język angielski dla dzieci Poznań

  Język angielski dla dzieci Poznań
  Wyświetleń: 1290
  Kliknięć: 9

  Alfa Junior uczelnia językowa dla przedszkolaków oraz gimnazjalistów. Oferująca naucznie języka angielskiego. W naszej siedzibie uczniowie mają do wyboru stopnie trudności w zależności od wieku, co przyniesie wysokie i szybkie efekty. W trakcie naszych zajęć wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych dzieci t ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Yokatta - Szkoła językowa Kraków

  Yokatta - Szkoła językowa Kraków
  Wyświetleń: 1374
  Kliknięć: 25

  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkie ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Kursy i szkolenia

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Szkoły językowe

 • Intensywne kursy języka niemieckiego

  Intensywne kursy języka niemieckiego
  Wyświetleń: 1426
  Kliknięć: 69

  Zapraszam młodzież oraz dorosłych na wyspecjalizowane i efektywne zajęcia z języka niemieckiego w miłej atmosferze. Program kursu dostosowuję do Twojego poziomu i wymagań. Stawiam na efektywność, dlatego na moich zajęciach stosuję techniki szybkiego uczenia się dla tych najbardziej zajętych. Oferuję: intensywne szkolenia języka ogólnego, ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kurs Angielskiego

  Kurs Angielskiego
  Wyświetleń: 1333
  Kliknięć: 8

  Rozmyślałeś kiedyś jak zdobyć perfekcyjny poziom umiejętności lingwistycznych? Sprawdź propozycję biegłej szkoły językowej w Grodzie wawelskim. Prowadzone od wielu lat kursy zapewniają optymalny szczebel wykładanych znajomości podpartych wieloletnią biegłością językową. Prowadzimy zajęcia dla uczniów. Oferujemy szkolenia indywidualne. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła językowa Oświęcim

  Szkoła językowa Oświęcim
  Wyświetleń: 1099
  Kliknięć: 8

  Lektor u Ciebie to wyjątkowa szkoła językowa z miasta Oświęcim. Oferujemy lekcje języka angielskiego z dojazdem do ucznia na terenie Oświęcimia, Brzeszcz, Bierunia nowego oraz okolic. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne jak i grupowe. Wykorzytujemy najnowsze metody. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski Wesoła

  Angielski Wesoła
  Wyświetleń: 1271
  Kliknięć: 9

  Do Solid School może zapisać się każdy, przykładowo osoba dorosła, maturzysta i także maluch. Każda jednostka ma możliwość wybrania, w iloosobowej grupie pożąda pobierać naukę języka obcego. Jest dozwolone, ażeby zarejestrować się na lekcje osobne i także zespoły maksymalnie 5-osobowe. Kursy prowadzone są znanymi i także przebojowymi spos ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski dla najmłodszych

  Angielski dla najmłodszych
  Wyświetleń: 1144
  Kliknięć: 9

  Zapraszamy na stronę www Krainabasni.com.pl. Mogą zgłaszać się osoby, które mają na celu zdobycie licencji oraz zainteresowane zajęciami językowymi. Jednostki oświatowe, które pragną zorganizować niemiecki dla najmłodszych, mogą tutaj liczyć na świetnych wykładowców. Odznaczają się oni szerokimi umiejętnościami pedagogicznymi. Rodzice mog ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • AXON Szkoła Językowa

  AXON Szkoła Językowa
  Wyświetleń: 1297
  Kliknięć: 61

  AXON Szkoła Językowa to prężnie rozwijająca się międzynarodowa sieć nauczania działająca od 1995 roku. Jest to największa sieć szkół językowych i komputerowych posiadająca ponad 350 szkół na całym świecie.

  Zapraszamy do udziału w prowadzonych przez szkołę kursach językowych, kursach komputerowych oraz szkoleniach z rozwoju pers ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kurs Angielskiego Poznań

  Kurs Angielskiego Poznań
  Wyświetleń: 1170
  Kliknięć: 17

  Alfa Direct to szkoła językowa. Mamy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwarantuje wysoką jakość proponowanych kursów językowych. Wieloletnie doświadczanie gwarantuje wykwalifikowana kadra lektorska. Dużym plusem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czter ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski Bielsko

  Angielski Bielsko
  Wyświetleń: 1413
  Kliknięć: 18

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła języka angielskiego "Mr. Rabbit" dla dzieci

  Szkoła języka angielskiego "Mr. Rabbit" dla dzieci
  Wyświetleń: 1179
  Kliknięć: 58

  Mr. Rabbit jest szkołą specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego dzieci już od 3. roku życia. Zdajemy sobie sprawę, że aby nauka języka była prawdziwie efektywna, musi zacznać się już od najmłodszych lat życia.

  Nasza szkoła to przede wszystkim nauka języka angielskiego, ale również wspieranie rozwoju kreatywności oraz ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Angielski Kraków

  Angielski Kraków
  Wyświetleń: 1234
  Kliknięć: 11

  Jeśli chodzi o język angielski na terenie Krakowa, to istnieje wiele szkoł językowych, które oferują jego nauczanie. Jedną z takich szkół jest szkoła Accent, która w trakcie czternastu lat doświadczenia zebrała cenne doświadczenie. Oferowane kursy skierowane są zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

1 · 2 · następna strona »

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: