Stron: 5938, Stron oczekujących: 501, Gości online: 31, IP: , BL: , PageRank: 0
Szkoły językowe
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Szkoły językowe

« poprzednia strona · 2
 • Veronacj Szkoła Językowa

  Veronacj Szkoła Językowa
  Wyświetleń: 1124
  Kliknięć: 5

  W dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić osiągnięcie sukcesu zawodowego bez, chociażby podstawowej, znajomości języka angielskiego. Jeśli kładziesz nacisk na rozwój osobisty, lub zwyczajnie potrzebujesz angielskiego, by rozwinąć skrzydła, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Verona Centrum językowe to szkoła językowa specja ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Nauka angielskiego Tarnów

  Nauka angielskiego Tarnów
  Wyświetleń: 959
  Kliknięć: 6

  Szkoła językowa Speakers'corner realizuje kursy językowe oparte na najlepszych standardach, które są potwierdzone licznymi certyfikatami. Nauczyciele w szkole w Tarnowie uczą z pasją i z zaangażowaniem realizują misję szkoły. Nasza szkołą może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem i mnóstwem zadowolonych podopiecznych, dzięki którym w ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Kurs językowy Łódź

  Kurs językowy Łódź
  Wyświetleń: 1293
  Kliknięć: 8

  Akademicki Ośrodek Edukacji AOK - był założony do biznesu przy zmianie wieków Xx i Xxi. Jego misją jest nauczanie języka obcego. Szkoła ma siedzibę w Łodzi, wobec tego szczególnie nastawiona jest na obsługę w obrębie tej aglomeracji w ramach takich zajęć jak: kursy językowe Łódź, kursy językowe w Łodzi, szkoły językowe Łódź, kurs językowy ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła językowa w Krakowie

  Szkoła językowa w Krakowie
  Wyświetleń: 1108
  Kliknięć: 10

  Szkoła angielskiego Accent może pochwalić się już czternastoletnim doświadczeniem. Miejscem działalności wspomnianej szkoły językowej jest Kraków. Accent oferuje wiele różnych kursów, skierowanych do ludzi w różnym wieku. Nauka języka opiera się na rozwijaniu zdolności mówienia, czytania, słuchania, pisania, a także na ćwiczeniu gramatyki ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Innowacyjna nauka słownictwa angielskiego

  Innowacyjna nauka słownictwa angielskiego
  Wyświetleń: 1217
  Kliknięć: 13

  Ucz się słownictwa angielskiego przez internet. Karteczki Life ułatwią naukę słownictwa angielskiego. Ucząc się słownictwa angielskiego z wydajnym systemem Karteczki Life szybciej poznajesz wyrazy angielskie. Materiały podzielone są kategoriami dlatego możesz przyswajać tylko częściowy zakres słówek po angielsku. Animowane prezentacje 3D ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

 • Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem

  Szkoła Językowa Time To Talk | Profesjonalnie o języku i z językiem
  Wyświetleń: 923
  Kliknięć: 103

  Szkoła językowa TimeToTalk Toruń Na Skarpie to alternatywa dla drogich kursów językowych. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania - od kursów podstawowych po szkolenia dla profesjonalistów. Prowadzimy szkolenia językowe dla firm. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupo ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Edukacja · Podkategoria 1: Szkoły językowe

« poprzednia strona · 2

Szkoły językowe - nowa strona:

Adres: