Stron: 5888, Stron oczekujących: 209, Gości online: 64, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Audyt

 • Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R

  Certyfikaty Rosja. Certyfikat GOST R
  Wyświetleń: 824
  Kliknięć: 10

  Jesteśmy firmą rosyjską z centralą w Sankt- Petersburgu, od ponad dekady zajmujemy się profesjonalnie wykonywaniem certyfikatów oraz pozostałych dokumentów przewidzianych prawem Federacji Rosyjskiej wymaganych przy wwozie oraz handlu na jej terytorium. Posiadamy również biuro na Ukrainie i w Polsce. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • Oświetlenie LED

  Oświetlenie LED
  Wyświetleń: 1119
  Kliknięć: 70

  Firma LEDIKA jest dystrybutorem żarówek ekonomicznych HIGH POWER LED, czyli wysokiej mocy. Diody najnowszej generacji użyte w naszych żarówkach led dają najmocniejsze światło, porównywalne do standardowych żarówek.Żarówki LED pozwalają zaoszczędzić aż 90% energii w stosunku do żarówek standardowych i 30% energii w porównaniu z tzw.świetló ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Firmy Według Branż · Podkategoria 1: Oświetlenie

  Kategoria 2: Biznes i ekonomia · Podkategoria 2: Audyt

 • Rzeczoznawca Poznań

  Rzeczoznawca Poznań
  Wyświetleń: 614
  Kliknięć: 7

  Biuro Usług Technicznych w Poznaniu wykonuje bogaty wachlarz realizacji dla klientów prywatnych oraz firmowych. Oferta adresowana do klientów z Poznania czy okolic zawiera w sobie profesjonalną wycenę nieruchomości pod kątem przewidywanego zużycia energii elektrycznej, operat szacunkowy, audyty energetyczne czy świadectwa energetyczne. Se ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • Badanie sprawozdań finansowych Warszawa

  Badanie sprawozdań finansowych Warszawa
  Wyświetleń: 512
  Kliknięć: 2

  Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych na terenie Warszawy oraz powiatu wołomińskiego. Prowadzimy również usługi doradztwa księgowego i podatkowego a oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści na skutek czemu wykonujemy wszelakie zlecenia ogromnie sumiennie i fachowo. Prowadzimy rachunkowość ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia

  ASMS Certyfikacja Systemów Zarządzania, Szkolenia
  Wyświetleń: 471
  Kliknięć: 4

  Assurance Service For Management Systems to firma, która certyfikuje systemy zarządzania iso na terenie całej Polski. ASMS zajmuje się głównie certyfikacją systemu zarządzania jakością iso 9001, systemu zarządzania środowiskowego iso 14001, systemu haccp. Przebieg certyfikacji jest zróżnicowany i składa się na niego parę cyklów. Na począt ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • Audyty energetyczne

  Audyty energetyczne
  Wyświetleń: 263
  Kliknięć: 2

  Przedsiębiorco, zadbaj o obowiązkowy audyt energetyczny dla swojej firmy i skontaktuj się z nami już dziś. Audyt należy wykonać i zgłosić do Urzędu Regulacji Energetyki do Października tego roku. Za niewykonanie audytu rząd przewiduje kary. Audyt ma za zadanie odnaleźć i wyeliminować tzw. "dziury", w których energia elektryczna ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • MechProject - Audyt procesów produkcji

  MechProject - Audyt procesów produkcji
  Wyświetleń: 260
  Kliknięć: 1

  W serwisie Mech Project jest przedstawiona bogata oferta firmy specjalizującej się projektowaniem linii produkcyjnych. W zakres oferty przedsiębiorstwa wchodzi m.in. rzetelna automatyzacja procesów produkcyjnych a także projektowanie linii produkcyjnych. Mamy ogromne doświadczenie w naszej branży. Linie produkcyjne zrealizowane przez Mech ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

 • ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu

  ENVILAB-EKO | Akredytowane Laboratorium Środowiska Pracy we Wrocławiu
  Wyświetleń: 166
  Kliknięć: 2

  Envilab-Eko to akredytowane laboratorium pracy, które postawiło sobie za swój główny priorytet chęć zapewnienia jak najlepszych i najkorzystniejszych warunków panujących w miejscu Państwa pracy. W tym celu do oferty wdrożone zostały pomiary oraz badania wszelkiego rodzaju czynników, pośród których znajduje się między innymi badanie warunk ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Audyt

Audyt - nowa strona:

Adres: