Stron: 5888, Stron oczekujących: 209, Gości online: 24, IP: , BL: , PageRank: 0
Katalog Firm

TOP 5 stron w katalogu:

Statystyka PageRank:

Top 10 kategorii:

Podkategoria: Dotacje

 • Dofinansowanie na stworzenie stanowiska pracy, dofinansowanie na zatrudnienie pracownika

  Dofinansowanie na stworzenie stanowiska pracy, dofinansowanie na zatrudnienie pracownika
  Wyświetleń: 656
  Kliknięć: 4

  Portal poświęcony grantom. Szerokie streszczenie osiągalnych projektów pomocowych zapewni każdej osobie odszukanie wsparcia na rozwój swojego projektu.Główne tematy portalu dotyczą: Funduszy europesjkich, Ekodotacji z źródeł krajowych i zagranicznych obejmujących Fundusz Norweski i Program Szwajcarski.Kolejny segment dotyczy dotacji osób ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

 • Dotacje Unijne Bielsko Biała

  Dotacje Unijne Bielsko Biała
  Wyświetleń: 894
  Kliknięć: 54

  Prime Consulting świadczy usługi z takich dziedzin jak pozyskiwanie dotacji z Unii Europejskiej, doradztwo prawne, consulting, szkolenia dla firm.Specjalizuje się w pozyskiwaniu funduszy unijnych dla przedsiębiorców oraz rolników.Nasza propozycja obejmuje: ocenę szans uzyskania dofinansowania, wybór optymalnego programu unijnego dla daneg ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Doradztwo finansowe, prawne

  Kategoria 2: Biznes i ekonomia · Podkategoria 2: Dotacje

 • Rodzina na swoim - program

  Rodzina na swoim - program
  Wyświetleń: 888
  Kliknięć: 39

  Nowo wprowadzona akcja pomagania młodym osobom w przechodzeniu na ?swoje? bardzo pomaga dużej ilości młodych ludzi. Program "Rodzina na swoim", umożliwia rodzinom dostęp do możliwości zakupu własnego mieszkania. Program polega na tym, że państwo spłaca część odsetek kredytowych przez pierwsze 8 lat spłacania kredytu. Jeżeli osob ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

 • RPO Dolnośląskie: 1.4. Internacjonalizacja przedsiębiorstw

  RPO Dolnośląskie: 1.4. Internacjonalizacja przedsiębiorstw
  Wyświetleń: 461
  Kliknięć: 8

  Portal INTERNACJONALIZACJA.COM.PL zbiera w jednym miejscu wszystkie programy związane z internacjonalizacją polskich przedsiębiorstw tj: 1.2 Internacjonalizacja MŚP Polska Wschodnia, RPO Łódzkie: II.2.1 Modele biznesowe MŚP, WRPO Wielkopolskie: 1.4.1 Internacjonalizacja, RPO Dolnośląskie: 1.4. Internacjonalizacja przedsiębiorstw, RPO Mało ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

 • SFR - Doradztwo Personalne

  SFR - Doradztwo Personalne
  Wyświetleń: 996
  Kliknięć: 16

  Specjalizujemy się w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska związane ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Posiadamy praktyczną wiedzę z zakresu rekrutacji, szkolenia, oraz motywowania sił sprzedaży, popartą wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zespołów sprzedażowych. Znamy cechy i predyspozycje skutecznych pracowników oraz wiemy. ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

  Kategoria 2: Edukacja · Podkategoria 2: Kursy i szkolenia

  Kategoria 3: Biznes i ekonomia · Podkategoria 3: Pośrednictwo Pracy

 • Usługi księgowe Kraków

  Usługi księgowe Kraków
  Wyświetleń: 836
  Kliknięć: 6

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. O ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Usługi finansowe

  Kategoria 2: Biznes i ekonomia · Podkategoria 2: Dotacje

 • Paszport do eksportu

  Paszport do eksportu
  Wyświetleń: 688
  Kliknięć: 5

  Pomagamy w trzymaniu przez naszych Klientów dotacji wynoszącej 50 procent na rozwój eksportu, udzielanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)w ramach działania 61 Paszport do Eksportu Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. (POIG)CC - Center oferuje pełną obsługę w zakresie funduszu Paszport do Eksportu, poczynają ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

 • Certyfikaty Rosja

  Certyfikaty Rosja
  Wyświetleń: 738
  Kliknięć: 5

  Skomplikowany rynek rosyjskojęzyczny z przedsiębiorstwem Mika stanie się bardziej dostępny i przyjazny. Przedsiębiorstwom zainteresowanym jego zdobyciem przedstawiciele Miki ułatwią odnalezienie się w nowej rzeczywistości gospodarczej i prawnej. Wesprą w nawiązaniu współpracy z tamtejszymi firmami oraz doradzą, jak zdobyć konieczne certyf ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

 • Program rozwoju obszarów wiejskich

  Program rozwoju obszarów wiejskich
  Wyświetleń: 516
  Kliknięć: 3

  "Przetwórstwo płodów rolnych łączy się z modernizacją gospodarstw wiejskich oraz rozwojem i tworzeniem przedsiębiorstw zasilających rynek rolniczy. Staje się ono coraz bardziej dochodowym zajęciem ze względu na dofinansowania z Unii Europejskiej. Rolnicy coraz częściej korzystają z usług prawnych i poradnictwa związanego z pozyskiwan ... · szczegóły wpisu »

  Kategoria 1: Biznes i ekonomia · Podkategoria 1: Dotacje

Dotacje - nowa strona:

Adres: